Hakkımızda

Paslanmaz çelik uygulamaları konusunda, 2006 yılından bugüne kadar süren faaliyetlerimiz, üretim bandımıza ilave edilen, HRP Furniture markasıyla, paslanmaz çelik mobilya üretimini de dahile ederek, genişlemeye devam etmektedir.

12 yılı aşkın süredir, tecrübeli mimar kadrosu, kalifiye tasarım ekibi, her biri konularında uzman üretim tesisi ekibi ve köprü inşaatlarından, raylı sistemlere, balkon küpeştelerinden, saçak-markiz uygulamalarına kadar geniş yelpazedeki, mimari projelerde görev alan saha ekibiyle hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini ve memnun müşterilerini, kalitesi, zengin görünümü, dayanıklılığı ve kullanım alanlarının çokluğuyla öne çıkan, paslanmaz çelik mobilya alnında da üretim yaparak, arttırmayı hedeflemiştir. Yaklaşık 3 yıl önce başlayan ve giderek artan talep ve siparişler neticesinde, kendi koleksiyonunu üretmeye başlamıştır. Giderek genişleyen koleksiyonunun yanında, müşterilerinden gelen özel tasarım siparişlerine de, proje tecrübesi sayesindeki çevikliğiyle cevap vermektedir.

Başta ABD ve Avrupa olmak üzere, yurt dışı piyasalardan gelen yoğun talep, yurt içi pazarda da giderek artmakta olup, hedefimiz, paslanmaz çelik mobilya konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük markası olarak tüm dünyaya ihracat yapmaktır.